fbpx
S novým rokem jsem si naordinovala nový zvyk. Ráno se místo mých oblíbených šatů obléknu do běhacího a po vyexpedování dětí do školních institucí vyběhnu.

Běh nikoli pro běh samý

Prvních pár minut je hrozných, ale pak vběhnu do lesíka a skrz stromy začne problikávat vycházející slunce. Neběžím daleko. Za chvíli se vracím k autu. Nasedám. Jedu domu. Uvařím si kafe, popadnu knihu a vlezu do vany. To všechno než odbije 9 hodin. Taky se vám zvedá žaludek, když někdo začne o novoročních předsevzetích? Mně dost, protože na novoroční předsevzetí nevěřím. Věřím ale v nové začátky. Můj běžný den začíná v šest a končí po desáté večer. Mezi tím je plno práce. Starám se o domácnost, o děti, mám podnikání a vedu neziskovou organizaci. Dopoledne věnuju práci, odpoledne dětem a večer buď učím nebo randím s manželem.

First Things First

V angličtině existuje takové spojení, které mám velmi ráda: FIRST THINGS FIRST. První věci první. Anebo taky: Nejdřív to, na čem skutečně záleží. Od té doby, co jsem matkou, mám na prvním místě svoji osobní spokojenost. Kdo jste matky, určitě mi dáte za pravdu, že spokojená matka = spokojené dítě. U velké rodiny se tohle násobí.

K vašim službám

Vyhmatávat si zdroje osobní spokojenosti, je jedna z věcí, které opravdu věnuji péči. A víte co? Rozhodla jsem se dát se v tomto ohledu i do vašich služeb. Jak? Prostřednictvím komunity. Příjemného online prostoru, kde se nejen mluví anglicky, ale také se tu předávají zkušenosti, vyhledávají zdroje pro život prožitý naplno. Kde najdete inspiraci pro vaše nové začátky. Klára`s English Café otvírá již 20.1.2020. Co se v Klára`s English Café děje a proč je dobré být u toho právě teď? Klikněte a uvidíte. Vaše Klára