fbpx

EXTRA BONUS:

Při koupi kurzu Učte jazyky ONLINE už za 5 týdnů získáte:

SLEVU 50% na program 10 týdnů pro váš projekt, a tedy celkem půlroční mentoring.

ONLINE PROGRAM

UČTE JAZYKY ONLINE už za 5 týdnů

Jak naplánovat a vést:

E-LEARNING

WEBINÁŘE

ONLINE SKUPINY

1-ON-1

Chcete vnést technologie do učebny?

Uvolnit si ruce pomocí e-learningu?

Kombinovat synchronní a asynchronní výuku?

Naplánovat a vést webináře?

Otvírám nový program k tématům e-learning a webinář.

Přes léto si osvojíte nové dovednosti a v září to rozjedete.

Pro koho program bude a co je jeho cílem?

Učím jen v učebně, ale technologie mě lákají. Je program pro mě?

Ano, kurz vás provede dobrými základy pro využívání digi technologií. Zjistíte, jak byste ve vaší situaci mohli začít využívat technologie, ať už v učebně, v online výuce či v podobě e-learningu. 

Už nějakou dobu online učím. Je kurz pro mě?

Ano, kurz je pro začátečníky stejně jako pro zkušenější lektory. Na začátku se spolu individuálně na 30min sejdeme a řekneme si, co řešíte a jaká by pro vás byla ideálně trajektorie kurzem. Cílem je kurzu je nejen výuka samotná, ale také šetření času, recyklace, zastupitelnost. 

Chci učit méně. Je program pro mě?

Ano, přesně pro vás program je. Naučí vás nabízet kombinované služby, které vám uvolní ruce. Část lekcí budete moci nahradit e-learningem, naučíte se navrhovat asynchronní kurzy, které budete moci vést sami či s pomocí juniorních lektorů.

Naučí mě program prodávat moje kurzy?

Ano i ne. V tomto kurzu se nebudete učit prodejní strategie, to děláme v programu 10 týdnů pro váš projekt. Naučíte se ale plánovat kurzy tak, aby byly dobře prodejné. 

Najdu v programu nějaké návody?

Ano. K dispozici máte celou členskou sekci, která vám zůstane po dobu 2 let. Naučíte se naplno využívat pokročilé funkce Google nástrojů a dalších aplikací (Nearpod, Youtube, Zoom ad.), navrhovat kurzy tak, aby se daly vzít a celé recyklovat v dalším běhu. Naučíte se vést online lekce (i skupinové) interaktivně a zajímavě. Naučíte se synchronní lekce kombinovat a e-learningem. 

Je program vhodný i pro nejazykové lektory?

Ne, toho je program vytvářený primárně pro jazykové lektory.

Co všechno je součástí kurzu?

Součástí je členská sekce, ta je koncipovaná tak, že jde projít za 5 týdnů po cca 30min denně. Vstup do členské sekce se všemi návody máte na 2 roky.

Součástí kurzu jsou i dvě individuální setkání (vždy 30min) a dvě skupinová setkání (z nich bude záznam). Individuální setkání si můžete naplánovat dle svých možností na začátku (27.6.-1.7.) a v polovině prázdnin (27.7.-1.8.). Skupinová setkání se uskuteční 27. června od 19:00 a 27.září od 19:00.

Mezitím vám budu k dispozici v komunitě na Slacku. Ano, počítáte dobře. Podporu můžete čerpat 3 měsíce

Máte další otázky?

Máte další otázky? Napište mi na info@klarapirklova.cz či si se mnou domluvte schůzku na https://calendly.com/klara-pirklova/15min

Zásady zpracování osobních údajů | Obchodní podmínky | info@klarapirklova.cz | tel. +420 605 734 985 | Copyright: Klára Pirklová, 2022

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU.

Tématem newsletteru jsou trendy ve vzdělávacích technologiích, lektorské i digi tipy, dobrodružství online vzdělávání. 

Jste úspěšně přihlášeni k odběru newsletteru.

ZÍSKEJTE E-BOOK ZDARMA.

E-book vám p zadání emailové adresy přijde na e-mail. Posílám také pravidelně newsletter s novinkami a tipy k tématu vzdělávací technologie a online didaktika. Nespamuji. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. 

E-book je na cestě k vám. Hledejte raději i ve složkách Hromadné a Spam. Chcete mě podpořit? Přijďte na školení: klarapirklova.cz/skoleni