fbpx

Klára Pirklová: Learning design pro učitele a lektory

​​Tato publikace je o learning designu, tedy o umění návrhů dobrých vzdělávacích řešení. V některých kruzích je learning design dobře znám, někdo o něm slyší poprvé. Jedná se o přístup, který jde po boku pedagogiky, ale úplně s ní nesplývá.

Není to přitom přístup nový. Důležitým prvkem learning designu je totiž systémový až holistický přístup, typický třeba pro antiku, který nevytrhává vzdělávání z žité praxe, nýbrž jej vnímá jako její integrální součást.

E-knihu jsem se rozhodla publikovat pod licencí Creative Commons: CC BY-NC-SA. Tato licence vám umožňuje dílo sdílet, remixovat, upravovat a stavět na tomto díle nekomerčně, za podmínky, že uve­dete autorku a budete své nové výtvory licencovat za stejných podmínek.

Zaujala vás knížka? Napište mi na info@klarapirklova.cz. Budu ráda.

Zaujal vás learning design? Objednejte si školení.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU.

Tématem newsletteru jsou trendy ve vzdělávacích technologiích, lektorské i digi tipy, online vzdělávání. 

Jste úspěšně přihlášeni k odběru newsletteru.

ZÍSKEJTE E-BOOK ZDARMA.

E-book vám p zadání emailové adresy přijde na e-mail. Posílám také pravidelně newsletter s novinkami a tipy k tématu vzdělávací technologie a online didaktika. Nespamuji. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. 

E-book je na cestě k vám. Hledejte raději i ve složkách Hromadné a Spam. Chcete mě podpořit? Přijďte na školení: klarapirklova.cz/skoleni

PŘIHLASTE SE DO 5DENNÍ VÝZVY.

Během 5denní výzvy si najděte téma svého prvního (nebo dalšího) online kurzu.

Jste úspěšně přihlášeni do 5denní výzvy.