fbpx

Co je Teach & Grow?

Teach & Grow je online kurz, který nabízí originální a inovativní pohled na domácí výuku angličtiny či na domácí přípravu na školní angličtinu. 

Je primárně určen pro rodiče a další vychovatele dětí mezi šesti a dvanácti roky. Funguje ale u mladších dětí (vyzkoušeno!).

Chcete se anglicky učit celá rodina? Kupte si kurz, proškolím vás všechny (mámu, tátu, babičky, dědečky, hlídací tety, děti) za jednu cenu.

Co konkrétně kurz Teach & Grow nabízí?

Kurz nabízí unikátní sérii dvaceti autentických videonávodů, které vám představí dvacet jednoduchých aktivit, jež vedou přímou cestou k plynulé angličtině. (Jakože své dítě fakt uslyšíte ještě dnes večer pronášet anglické věty.) Vše jednoduše, bez pomůcek, za pět minut při vaření večeře.

Celý kurz pak najdete překlopený do textové podoby v podobě e-booku ke stažení, aby byla inspirace stále při ruce.

A něco pro děti samotné? Ano, ano, ano.  Na děti tu čeká sada obrázkových, interaktivních a gamifikovaných slovíček do počítače, tabletu či mobilu.

Celé je to trochu učení a trochu hra, metodiky perfektně propracovaná. Celé je to navržené tak, aby rodiče i děti nasávali dobré základy angličtiny plnými doušky.

 

 

Je kurz opravdu dobrý?

Vlastně si kladu otázku, proč učebnice neučí tímhle způsobem. Je to efektivní, přirozené, systémové, kreativní, motivující. Klára perfektně využívá dětského potenciálu. Dokonce to cítím jako jednodušší cestu. Radka Faltusová

architektka a učitelka výtvarky

Učitel si taková cvičení sbírá během celé praxe. Rodiče ale, když chtějí s dítětem něco procvičit, nemají šanci – pokud nejsou obdařeni výjimečným pedagogickým talentem. Návod „jak dítěti pomoct s angličtinou“ zatím nikdo nepřinesl. Až teď. Pavlína Jurzykowská

učitelka francouzštiny

Na menší děti se při výuce jazyků musí hravě a nenuceně, a přesně to Klářiny materiály splňují. Taky to chce dril, s kterým pomohou výukové karty. Když se tohle zkombinuje, děti dostanou angličtinu pod kůži jako nic. Jana Dresselová

novinářka a učitelka němčiny

KOLIK ZAPLATÍTE?

Jaká je cena tohoto metodicky uceleného balíčku?

-> Vstup do členské sekce, kde najdete sadu 20 video návodů, konkrétní příklady aktivit a her, jejich variace dle obtížnosti a různých témat a další tipy (v hodnotě 1800 Kč).

-> E-book se všemi návody a dalšími tipy ke stažení (v hodnotě 390 Kč).

-> 500 obrázkových slovíček rozdělených do 10 témat pro vaše děti do tabletu či mobilu (v hodnotě 490 Kč).

A jako bonus: Speciální lekce, která vám ukáže jak pracovat na vlastní anglické výslovnosti s lehkostí a přitom efektivně.

Cena tohoto balíčku činí: 1650 Kč

EXTRA BONUS NAVÍC

Jako reakce na uzavřené školy v březnu 2020 přidávám jako extra bonus k nákupu extra sérii aktivit, jež uveřejním v uzavřené facebookové skupině v době od 16.3. do 6.4.2020. 

Příspěvku vám ukáží, jak můžete využít aktivity kurzu k práci s anglickou verzí večerníčku Bílá paní na hlídání (White Lady, Magic Nanny) a další tipy a fígle. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.