fbpx
zorganizujte si sve uceni

ČAS: 25 min

CÍL: Zorganizujete si své výukové online materiály a odkazy. Vytvoříte si funkční systém pro jejich ukládání a zpracování. 

PROČ? Protože digitalizace ve vzdělávání není nic dočasného. Buďte o krok napřed.

VIDEOTRÉNINK vás celým procesem provede za pouhých 25 min. Ukáže vám, jak si chytře uchovávat a také rovnou didakticky zpracovávat online výukové materiály a odkazy. 

Díky TEMPLATU si v aplikaci Miro během dalších pár desítek minut vlastní chytrý ROZCESTNÍK rovnou VYTVOŘÍTE. 

OBSAH KURZU:

VIDEOTRÉNINK 1: Záložky v prohlížeči a další rozcestníky (09:54)

Naučte se využívat záložky ve svém internetovém prohlížeči a třídit si odkazy, aby se vám v nich dobře orientovalo. Naučte se dělat přípravy do hodin tak, aby byly snadno recyklovatelné. Naučte se také chytře sdílet materiály se svými studenty.   

VIDEOTRÉNINK 2: Ultimátní rozcestník pro vaše materiály a nápady (15:10)

Máte své oblíbené zdroje pro výuku, chcete se opakovaně vracet k některým videím, napadá vás několik možností, jak pracovat s konkrétním audiovizuálním materiálem? Vytvořte si na internetu ultimátní rozcestník svých oblíbených zdrojů a nápadů. Tento videotrénink vás tím provede krok za krokem. 

HRAVÝ TEMPLATE pro váš rozcestník (aplikace Miro)

Nic nebudete muset tvořit sami. Vše je pro vás nachystáno. S pomocí tohoto templatu a videotréninků si v aplikaci Miro vytvoříte místo, kde bude radost promýšlet nápady do hodin. Tento template vám umožní: využívat hravě Bloomovu taxonomii vzdělávacích cílů, brainstromovat nápady, vytvářet plány hodin pomocí myšlenkových map či si katalogizovat odkazy do připravených “šuplíčků”. To vše hravě a bez akademické naškrobenosti. 

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU.

Tématem newsletteru jsou trendy ve vzdělávacích technologiích, lektorské i digi tipy, online vzdělávání. 

Jste úspěšně přihlášeni k odběru newsletteru.

ZÍSKEJTE E-BOOK ZDARMA.

E-book vám p zadání emailové adresy přijde na e-mail. Posílám také pravidelně newsletter s novinkami a tipy k tématu vzdělávací technologie a online didaktika. Nespamuji. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. 

E-book je na cestě k vám. Hledejte raději i ve složkách Hromadné a Spam. Chcete mě podpořit? Přijďte na školení: klarapirklova.cz/skoleni

PŘIHLASTE SE DO 5DENNÍ VÝZVY.

Během 5denní výzvy si najděte téma svého prvního (nebo dalšího) online kurzu.

Jste úspěšně přihlášeni do 5denní výzvy.