fbpx

 

 

Toto není obyčejný sešit angličtiny. Je inovativní, vtipný, má skvělou grafiku a zajímavá témata.

Je to tak trochu diář, tak trochu deník a až teprve pak cvičebnice angličtiny. 

Obsahuje 21 pracovních listů, 21 listů jazykové podpory, 6 dvoustránkových bonusů. K tomu Quizlet procvičovací sadu pro mobilní telefony, počítače a tablety.

Vše má svou vnitřní strukturu a směřuje vás k VELKÉMU FINÁLE.  Metodika i zpracování sešitu je naprosto jedinečné a na českém trhu nemá konkurenci.

KE STAŽENÍ JAKO PDF. 

 

Vše je to poskládané tak, aby vám stačilo 15 minut denně u kafe a za 8 týdnů zažijete JEDNOZNAČNÝ a každému hned zřejmý POKROK.

je sešit opravdu dobrý?

Kromě vynikajícího a neotřelého nápadu má Klára smysl pro detail a dokáže perfektně skloubit praktickou angličtinu s nácvikem gramatiky a přirozeným způsobem rozšířit Vaši slovní zásobu. Pokud se chcete učit angličtinu zajímavou a zábavnou formou a ještě se u toho dozvědět něco o sobě, určitě Vám nesmí tento sešit chybět.

Mgr. Helena Flámová, jazyková mentorka, Jak na jazyk

Speak and Grow není jenom cvičebnice angličtiny, ale také báječná motivace pro váš osobní rozvoj. Úkoly v něm vám pomohou zamyslet se nad tím, kým jste a kam směřujete.

MgA. Dana Lindenthalová, výtvarnice, www.lind.cz

K pracovnímu sešitu – je super! Moc mi vyhovují krátké úseky, které mi nezaberou moc času a nemusím se dlouho rozmýšlet, jestli budu mít dost času pustit se do angličtiny. Možná je to blbost, ale díky některým cvičením mám pocit, že někoho opravdu zajímá, např. jaká jsem, co mě baví a podobně. Co má člověk děti a denně milion úkolů k vyřízení, se moc často nestává, že se během dnes dostaneš k zamyšlení nad otázkou třeba, jak se dnes cítíš.

Ivana Carmine, fotbalová trenérka a interiery-carmine.cz 

Speak & Grow je to dobrodružná cesta k sobě samému. Budete odpovídat na otázky, které jste si možná ještě nikdy nepoložili, a všímat si věcí, kterých jste si možná ještě nikdy nevšimli. Budete překvapeni, kolik toho už o sobě anglicky dokážete sdělit.

Marta Mlejnková, lektorka angličtiny