fbpx

 

Pracovní sešit angličtiny pro osobní rozvoj. Tohle totiž není žádný obyčejný sešit angličtiny. Je inovativní, je vtipný, má skvělou grafiku a zajímavá témata, které vám pomohou i s vaším time-managementem.

Ovšem co je nejlepší – vše je to poskládané tak, aby vám stačilo 15 minut denně u kafe a za 8 týdnů zažijete JEDNOZNAČNÝ a každému hned zřejmý POKROK. Je to tak trochu diář i deník, určený MÍRNĚ I VÍCE POKROČILÝM.

Jeho cílem je VÁS ROZMLUVIT. Ano, čtete správně. To on totiž umí.

Obsahuje 21 pracovních listů, 21 listů jazykové podpory, 6 dvoustránkových bonusů, celkem tedy 65 stran. A k tomu nově také Quizlet procvičovací sada pro mobilní telefony, počítače a tablety.

Vše má svou vnitřní strukturu a směřuje vás k VELKÉMU FINÁLE. Metodika i zpracování sešitu je naprosto jedinečné a na českém trhu nemá konkurenci.

KE STAŽENÍ V PDF VERZI.

21 pracovních listů z oblasti time-managementu, stress-managementu, work-life balance a další témat všedního života. Pracovní listy na sebe navazují a spějí k VELKÉMU FINÁLE.

21 listů jazykové podpory. Ty vám poskytnou potřebné dovednosti k tomu, aby jste začali angličtinu skutečně aktivně používat.
Navrch 6 dvojstránkových bonusů (vč. pracovního listu pro TIME-BLOCKING).

A k tomu také Quizlet procvičovací sada pro mobilní telefony, počítače a tablety, která vám VELMI POMŮŽE S VÝSLOVNOSTÍ I ZAPAMATOVÁNÍM OBRATŮ.

Vše je to poskládané tak, aby vám stačilo 15 minut denně u kafe a za 8 týdnů zažijete JEDNOZNAČNÝ a každému hned zřejmý POKROK.

je sešit opravdu dobrý?

Kromě vynikajícího a neotřelého nápadu má Klára smysl pro detail a dokáže perfektně skloubit praktickou angličtinu s nácvikem gramatiky a přirozeným způsobem rozšířit Vaši slovní zásobu. Zásadní předností Klářina anglického pracovního sešitu je přesah do oblasti osobního rozvoje, což ho činí naprosto unikátním a velice lákavým a zajímavým. Pokud se chcete učit angličtinu zajímavou a zábavnou formou a ještě se u toho dozvědět něco o sobě, určitě Vám nesmí tento pracovní sešit chybět.

Mgr. Helena Flámová, jazyková mentorka, Jak na jazyk

Speak and Grow není jenom cvičebnice angličtiny, ale také báječná motivace pro váš osobní rozvoj. Úkoly v něm vám pomohou zamyslet se nad tím, kým jste a kam směřujete. Dají vám nový impulz k tomu být tvůrcem vlastního štěstí a ještě se při jejich zpracování naučíte plno nových anglických slovíček a frází. Dejte si na tom záležet, bude se vám to hodit třeba v začátcích vašeho nového podnikání.

MgA. Dana Lindenthalová, výtvarnice, www.lind.cz

K pracovnímu sešitu – je super! Moc mi vyhovují krátké úseky, které mi nezaberou moc času a nemusím se dlouho rozmýšlet, jestli budu mít dost času pustit se do angličtiny. Takže díky němu se mohu procvičování angličtiny věnovat mnohem častěji a oprašovat dávno zapomenutá slova a fráze. Moc se mi líbí grafika a vtipné a milé provedení, kdy se opravdu těším na každou stránku. Možná je to blbost, ale díky některým cvičením mám pocit, že někoho opravdu zajímá, např. jaká jsem, co mě baví a podobně. Co má člověk děti a denně milion úkolů k vyřízení, se moc často nestává, že se během dnes dostaneš k zamyšlení nad otázkou třeba, jak se dnes cítíš.

Ivana Carmine, fotbalová trenérka a interiery-carmine.cz 

Speak&Grow není obyčejná učebnice angličtiny.  Je to dobrodružná cesta k sobě samému. Budete odpovídat na otázky, které jste si možná ještě nikdy nepoložili, a všímat si věcí, kterých jste si možná ještě nikdy nevšimli. Budete překvapeni, kolik toho už o sobě anglicky dokážete sdělit. Nadšeni, kolik vás toho Speak&Grow naučí.

Marta Mlejnková, lektorka angličtiny

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.