fbpx

Zdravím všechny milé řečníky!
Mám radost, že vás můžu přivítat na webu konference Učíme jazyky ONLINE 2022. 

Učíme jazyky ONLINE 2022 je 5denní online akce, jejímž cílem je vybavit jazykové lektory vším, co potřebují, aby mohli v pohodě učit online. Mám radost, že se mi podařilo dát dohromady skvělý tým vás řečníků, kteří máte v této oblasti co nabídnout.

Doufám, že na této stránce najdete všechny potřebné informace. Pokud by vám cokoliv chybělo, neváhejte mě kontaktovat na info@klarapirklova.cz, nebo mi napište ve facebookové skupině Učíme jazyky ONLINE – řečníci

Jak bude konference probíhat?

V této sekci vám nastíním, jak bude konference probíhat a co od ní můžete očekávat. 

Akce bude probíhat ve dnech 21.-25. března 2022 a každý den bude účastníkům k dispozici 4-5 předem nahrané prezentace. Tyto prezentace budou 15–20 minut dlouhé a účastníci budou mít ke každému dni k dispozici také pracovní list. 

Samotné prezentace budou předtočeny. Nicméně, jakožto řečníci budete vyzváni, abyste se v daný den zapojili do diskuzí ve facebookové skupině  Učíme jazyky ONLINE 2022 (ano, FB skupiny budou dvě – jedna organizační pro řečníky a druhá pro účastníky).

Velmi se nám osvědčují také řečnické panely, kde řečníci dodatečně v živém vstupu odpovídají na otázky. Ty by proběhly dva – v pondělí, ve středu a v pátek.  Vaše účast na nich je dobrovolná, ale doporučená. 

Dle vlastního uvážení se také můžete (ale nemusíte) zúčastnit některého z networkingů s diskuzními místnostmi na Zoomu – ty proběhnou v úterý a ve čtvrtek. 

Tři týdny před konferencí (od 1.3.2022) započne fáze společné propagace konference. Budu ráda, když se do ní zapojíte. Pro zjednodušení tohoto procesu ode mě dostanete celý balíček propagačních materiálů: texty pro emaily, grafiku, obsah na sociální sítě apod. 

Během tohoto období a také během konference se bude propagovat zejména registrace na konferenci zdarma, můžete ale  – pokud chcete – propagovat i konferenční balíček. Ten bude obsahovat trvalý přístup ke všem videím, pracovním listům, ale také networkingovým setkáním a jejich součástí by mohla být také řada bonusových materiálů, které bychom dali společně dohromady. 

 

Co z toho budete mít vy?

Pokud se rozhodnete vstoupit do affiliate programu, tak vašich bude 40 %–50 % z každého prodaného balíčku za uživatele, kterého přivedl váš unikátní vygenerovaný odkaz. 

To ale není všechno. Pro všechny výhody, čtěte prosím dál.

 

Co od vás budu potřebovat?

Mým cílem je, aby pro vás celý proces byl co nejjednodušší.

 

  1. ZÁKLADNÍ INFORMACE

První věc, kterou potřebuji, je několik základních informací, abych mohla dokončit registrační stránku a zbylou část webu.

Mezi tyto informace patří:

Vaše jméno

Název příspěvku

Vaše profese

Vaše fotografie (portrét)

 

Jakmile si promyslíte, zda do toho jdete, poprosím vás informace snadno nahrát do tohoto formuláře

2.PREZENTACE

Další na řadě je vaše prezentace! Jedná se o 20 minutovou předtočenou prezentaci, která má být spíš přátelská a neformální než dokonalá. Chceme, aby se naši účastníci naučili něco nového, ale také, aby to pro ně byla příjemná zkušenost. 

 

Strukturujte prosím svůj obsah takovým způsobem, který účastníkům umožní odejít s pocitem, že se něco opravdu naučili. Tedy miřte na malé cíle, microlearning, miniwebinář. 

Jak již bylo řečeno, máte na výběr z následujících formátů prezentace:

1) Video prezentace – téma bychom si předem domluvili

2) Rozhovor – otázky pošlu předem

 

Pokud byste nejraději volili rozhovor, zarezervujte si u mě časové okénko.

Post-produkci (úpravy) videa rádi necháme na vás. U rozhovoru se o to postaráme my. Pokud byste ovšem potřebovali pomoc, ozvěte se. 

Bez ohledu na to, jaký formát si vyberete, můžete svou prezentaci v budoucnu použít, jakkoli uznáte za vhodné

 

Zde je doporučený formát prezentace:

Rychlý úvod

Jaký konkrétní problém vaše prezentace řeší (její mikro cíl)

Výuková sekce

Konkrétní akční kroky (s cílem zjednodušit práci lektora)

Až tříminutová nabídka vašeho magnetu na kontakty (nabízet magnet, resp. produkt zdarma výměnou za e-mail se v rámci prezentací ukazuje jako lepší model než nabízet placený produkt) 

 

Součástí prezentace mohou zaznít také otázky pro účastníky s odkazem na to, ať sledují facebookovou skupinu Učíme jazyky ONLINE 2022 pro navazující Q&A.

Prezentace od vás potřebuji do 13. února 2022.

 

  1. PRACOVNÍ LIST

Ke každému dni budou účastníkům k dispozici také pracovní listy. A to z několika důvodů:

Pracovní listy povzbuzují k akci, což zvyšuje hodnotu samotných prezentací.

Je to snadný způsob, jak si diváci mohou dělat poznámky.

Obsah pracovního listu by měl doplňovat prezentaci a povzbuzovat účastníky, aby jednali. Na konci pracovního listu na konci můžete uvést své odkazy a konkrétní výzvu k akci (odkaz na magnet apod.)

 

Jak jsem již psala, tento proces má být co nejjednodušší, takže máte několik možností. Můžete buď:

  1. Vytvořte si pracovní list sami. Tato varianta vám umožní v budoucnu pracovní list použít, jakkoli budete chtít.
  2. Můžete mi ale také napsat obsah svého pracovního listu a nechat mě a můj tým jej zpracovat graficky.

 

Pokud se rozhodnete použít možnost 1, budu váš pracovní list potřebovat spolu s vaší prezentací dne 13. února 2022. Pokud zvolíte možnost 2, vaši prezentaci budu potřebovat nejpozději do 1. února 2022, aby měl můj tým čas se o to postarat.

 

  1. PŘÍSPĚVEK DO BALÍČKU

Konferenční balíček je produkt, který bude konferenci financovat. Prezentace samotné jsou lektorům poskytovány vždy na jeden den ke shlédnutí zdarma. Balíček jim je odemkne všechny hned na začátku konferenci a trvale a k tomu přinese spoustu bonusů. Jaké bonusy bude obsahovat záleží na nás všech. 

Ideální je produkt typu minimum viable product, tedy například: 

kapitola e-booku 

pracovní list / sešit

jedna lekce videokurzu

workshop

podcast k zajímavému tématu

templaty

Je zcela na vás, pokud se rozhodnete, že chcete vytvořit něco nového nebo poskytnout něco, co již máte. I když to není povinné, moc vás chci povzbudit, abyste do toho šli.

Každý, kdo přispěje prémiovým zdrojem (tedy ne něčím, co dáváte zdarma někde jinde), získá 50% provizi z prodeje, nikoli 40%.

Velká výhoda také je, že díky svému příspěvku do Balíčku získáte poměrnou část kontaktů na lidi, které vaše téma zajímá. Pokud byste se potřebovali doptat, jak celý tenhle systém funguje, neváhejte mi napsat na info@klarapirklova.cz.

Informace o těchto zdrojích bych potřebovala nejpozději do 1. února 2022. Pošlu vám k tomu dostatečně brzy dotazník, který stačí vyplnit.

 

  1. PROPAGACE

Největší silou online konference je setkání skupiny odborníků, kteří se dali dohromady pro společnou věc. A také společná propagace je obrovským přínosem pro všechny zúčastněné.

Propagace bude mít letos dvě fáze.

První fáze – SEEDING (zasívání semínek) – už započala a bude ukončena 28. února 2022. Tato fáze není nijak navázána na affiliate program. Její součástí bude kampaň na mých sociálních sítích a mojí e-mailové databázi.  Cílem je oslovit ty, kteří už na konferenci byli a vědí, že byla fajn a budou chtít pomoci spread the word.  Pokud byste se chtěli zapojit do této fáze, můžete. Stačí o konferenci mluvit. Nemusíte nikoho nikam posílat. 🙂

Druhá fáze – SPOLEČNÁ PROPAGACE (s možností stát se affiliate partnerem konference): Registrační stránku s možností nakupovat balíček a tedy i s affil.programem uveřejním v pátek 25. února, o víkendu otestuju, zda nic nepadá a nehroutí se a v úterý 1. března bude aktivován affiliate program.

Budete-li se chtít do affil. programu zapojit, tedy chtít konferenci sdílet pomocí svého unikátního odkazu, dejte mi vědět a já vám vytvořím affiliate účet. 

Díky tomu získáte 40% provizi z prodeje Balíčku z konference (50%, pokud jste přispěli prémiovým bonusem), a to za každého, kdo se na konferenci zaregistruje prostřednictvím vašeho unikátního odkazu.

Grafika i texty pro propagaci budou k dispozici v průběhu února (propagační materiály si můžete stáhnout a využít je  dle vlastního uvážení, texty si můžete upravit či použít jen ty, které vám sedí, propagační materiály budou s blížící se konferencí ve složce přibývat). 

 

  1. ŽIVÁ ÚČAST

A jako poslední je tu vaše účast během týdne, kdy konference poběží (21.-25.března 2022). Jelikož práci na tvorbě prezentací a dalších zdrojů již máme hotovou, budeme si moci z větší části sednout a odpočívat!

Jediné, co žádám, je, abyste v den své prezentace byli účastníkům k dispozici ve facebookové skupině Učíme jazyky ONLINE 2022. Abyste sem zaskočili třeba i během týdne a pomohli účastníkům získat z konference, co to jen půjde. 

 

I když se od vás nevyžaduje, bylo by skvělé, kdybyste se mohli zúčastnit některého z panelových diskuzí (pondělí a středa) a networkingů (úterý, čtvrtek). Věřím, že to účastníky udrží po celý týden zaangažované a nadšené. 

 

5) Detaily affiliate partnera

 

Krom toho, že je online konference skvělá pro zviditelnění a navazování nových vztahů, malý příjem navíc nikdy neuškodí, že?

 

To je přesně důvod, proč jsem vytvořila affiliate program pro konferenční balíček, kde budete dostávat provizi z prodejů, jež se uskuteční díky vašemu unikátnímu odkazu. Výplaty budou provedeny do 15. dubna 2022.

 

Struktura provize je následující:

40 % pro všechny řečníky 

50 % pro řečníky, kteří přispějí prémiovým bonusem do konferenčního balíčku,

 

Odhadovaná cenová struktura konferenčního balíčku (může se ještě změnit podle toho, co bude nakonec součástí balíčku):

Balíček PREMIUM (videa, pracovní listy a všechny bonusové materiály)

1.400 Kč 60min po přihlášení

1.680 Kč před konferencí (do 20. 3. 2022)

2.800 Kč od pondělí do pátku konference (od 21. 3. do 25. 3. 2022)

1.680 Kč od pátku do neděle po konferenci (od 25. 3. do 27. 3. 2022)

 

Balíček BASIC (jenom videa, pracovní listy)

590 Kč před konferencí (do 20. 3. 2022)

990Kč od pondělí do pátku konference (od 21. 3. do 25. 3. 2022)

590 Kč od pátku do neděle po konferenci (od 25. 3. do 27. 3. 2022)

 

 

Aby byla celá affiliate zkušenost co nejjednodušší, budou pro vás připraveny jsem pro vás všechny zdroje (texty, grafiku, e-maily). Jste však zváni, abyste napsali vlastní texty. Pokud umíte FB reklamu, můžete se pustit do ní.  

 

Nezapomeňte při jakékoli z těchto činností použít svůj partnerský odkaz, který vám ráda vytvořím. Stačí dát vědět, že máte o affiliate program zájem. 

Další konkrétní kroky

Uf, je toho dost, že? Jste stejně úžasní, že jste se dostali až sem 🙂

Z důvodu přehlednosti uvádím vaše další kroky:

 

  1. Dejte mi vědět, zda do toho jdete se mnou či si se mnou sjednejte schůzku a můžeme to probrat. 
  2. Připojte se k facebookové skupině pro řečníky: Učíme jazyky ONLINE 2022- ŘEČNÍCI.
  3. Až vám ode mě přijde odkaz, klikněte na něj a zadejte své základní informace.

 

Dejte mi vědět, pokud máte nějaké dotazy!

 

 Důležité termíny

Zde je souhrn důležitých termínů:

Odpověď, zda do toho jdete: Co nejdřív 🙂 

Základní informace: 23.1.2022

Podklady pro můj tým k pracovnímu listu (pamatujte, že si můžete vybrat mezi tímto a vlastním vypracováním pracovního listu):  1. února 2022

Informace o příspěvku do konferenčního balíčku: 1. února 2022

Prezentace a vlastní pracovní list: 13. února 2022

Období společné propagace s afilliate programem: od 1.března do 27. března 2022

Termín konference Učíme jazyky ONLINE 2022: 21.-25. března 2022

Poslední den, kdy lze koupit konferenční balíček: 27. března 2022

Výplaty affiliate partnerům: do 15.4.2022

 

Zapomněla jsem na něco? Neváhejte mi napsat na info@klarapirklova.cz nebo se přihlaste do facebookové skupiny Učíme jazyky ONLINE – ŘEČNÍCI a oslovte mě tam. 

 

Přihlásit se | Obchodní podmínky | Zpracování osobních údajů | Kontakt

Copyright: Klára Pirklová, 2021

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU.

Tématem newsletteru jsou trendy ve vzdělávacích technologiích, lektorské i digi tipy, online vzdělávání. 

Jste úspěšně přihlášeni k odběru newsletteru.

ZÍSKEJTE E-BOOK ZDARMA.

E-book vám p zadání emailové adresy přijde na e-mail. Posílám také pravidelně newsletter s novinkami a tipy k tématu vzdělávací technologie a online didaktika. Nespamuji. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. 

E-book je na cestě k vám. Hledejte raději i ve složkách Hromadné a Spam. Chcete mě podpořit? Přijďte na školení: klarapirklova.cz/skoleni

PŘIHLASTE SE DO 5DENNÍ VÝZVY.

Během 5denní výzvy si najděte téma svého prvního (nebo dalšího) online kurzu.

Jste úspěšně přihlášeni do 5denní výzvy.