fbpx

Kurzy angličtiny jsou aktuálně úplně plné. Pokud ale nechcete čekat do září 2021 a plánujete pohnout s angličtinou hned, něco pro vás přeci jen mám. ⇒ YEAH! TELL ME

klára`s english stories

Kurz Klára`s English Stories vznikl z poptávky po zajímavé začátečnické angličtině. Je to online kurz, který nabízí začátečníkům a zejména věčným začátečníkům zajímavý obsah, na kterém se dá překlenout nudné období, kdy „ještě nic nemůžete“.

Klára`s English Stories se otevírá vždy na 10 týdnů, v nichž nabídne ucelený interaktivní program.

Kurz je aktuálně naplněný. Znovu se otevře v září 2021. 

Pokud jste více pokročilí, svůj kurz najdete zde

 

Jak takový storytellingový kurz angličtiny vypadá?

 

Kurz se odehrává prostřednictvím online setkávání a úkolů na doma. Online setkávání probíhají přes videokonference Zoom, úkoly zadávám přes Google Classroom. Setkávání jsou interaktivní, hodně v nich mluvíme, hrajeme hry, pracujeme v menších skupinách. 

Nejedná se však o kurz, který by byl vedený jednosměrně. Interakce tu hraje důležitou roli. Účastníci jsou vedeni k tomu, aby trénovali porozumění souvislých textů, ale také aby byli schopni umět reagovat či vyprávět svými vlastními slovy. Součástí kurzu jsou audio či video výzvy. 

 

pro jakou úroveň je kurz určen?

Online kurz Klára`s English Storie je určen pro začátečnickou úroveň, tedy A1 podle Společného evropského referenčního rámce. Není tedy určen pro úplně začátečníky s úrovní A0, kteří se s angličtinou ještě nesetkali. Vaši úroveň vám snadno zjistím během jazykového auditu. Domluvte si ho se mnou přes: https://klara-pirklova.reservio.com/

bojím se mluvit. není to na škodu?

Ve své praxi se věnuje především začátečníků, věčným začátečníkům a mírně pokročilým studentům. 

Moc dobře znám jejich obavy a vím, kudy je vést, aby to mělo smysl.  

Během společných 10 týdnů vás budu vést nejen po jazykové stránce, ale budu vás i koučovat. Společně zjistíme, kde jsou vaše dary, kudy by mohla vést vaše jazyková cesta, pomohu vám s organizací času, s učebními návyky. Umím pomoci i s nechutí vůči jazyku, vypěstovanou někdy v minulosti.  

digital storytelling
digital storytelling

budu to stíhat?

Do diskuzí a plnění úkolu se můžete zapojit kdykoli, kdy vám to čas dovoluje. Dvakrát denně, anebo jen dvakrát týdně. Tempo si určujete vy sami. V každém případě budete mít možnost dělat angličtinu systematicky každý den. To je velký benefit, který kurz nabízí.

zvládnu to technicky?

Některým mým studentům už bylo dávno 60 a zvládají to skvěle. Tedy nejenže to zvládnete, ale také si posílíte sebevědomí v práci s moderními digitálními nástroji.

Nebudete potřebovat nic víc než počítač, obstojnou rychlost internetu a sluchátka s mikrofonem. Pokud si nejste jisti rychlostí internetu, pomůžu vám ji zjistit. Domluvte si se mnou schůzku přes: https://klara-pirklova.reservio.com/

KOLIK TO STOJÍ?

Kurzovné za 10 týdenní intenzivní online kurz angličtiny v Klára` English Stories činí 2.900 Kč (absolventi předchozích běhů mají 20% slevu) a můžete si být jisti, že za tu cenu dostanete zcela nadstandardní péči, která tuto investici mnohonásobně přesahuje.

Rádi byste do kurzu i s kamarádkou? Pozvěte jí.

Cítíte tu vůni dobrodružství?!

objednejte si úvodní schůzku zdarma

 

Uvažujete o kurzu, ale nejste si jisti úrovní své angličtiny, rychlostí internetu, svými technickými dovednostmi či zda je koncept vhodný práce pro vaše specifické potřeby?

Objednejte si konzultaci zdarma přes: https://klara-pirklova.reservio.com/

 

english stories
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.