fbpx

KLÁRA`S

ENGLISH CAFÉ

co je klára`s english café?

 

Klára`s English Café je příjemný a bezpečný online prostor, který nabízí online jazykové kurzy ANGLIČTINY s lektorkou Klárou Pirklovou a jejími hosty.

Klára`s English Café otevírá své brány 4x ročně k placenému 10 týdennímu kurzu ANGLIČTINY. Kurz je určen pro úroveň pre-intermediate až intermediate. Příští kurz bude probíhat od 6.dubna do 14.června 2020.

Jak takový kavárenský online kurz angličtiny vypadá?

 

Kurz se odehrává na platformě uzavřené facebookové skupiny, konverzace probíhají přes Zoom a kavárenskou učebnici vám tvořím na osobní webové stránce. 

Na začátku kurzu se v pohodové atmosféře seznámíte s ostatními členy kavárny a zjistíte, zda s někým nesdílíte společný zájem. Najít si takového speaking parťáka je vždycky velká výhra, proto je tomu věnována dostatečná pozornost.

Každý týden vás bude čekat téma k diskuzi a k tomu úkoly prostřednictvím videí, kvízů a dalších aktivit. Všechno to bude tak trochu gamifikované (hravé).

Nezbytnou součástí kavárenských online kurzů je také interakce. To je ostatně to, co dělá kavárnu kavárnou.

 

pro jakou úroveň je kurz určen?

 

Online kurz Klára`s English Café je určen pro mírně až středně pokročilé studenty, tedy A2-B1 podle Společného evropského referenčního rámce. Vaši úroveň vám snadno zjistím během jazykového auditu. Domluvte si ho se mnou. Stačí napsat na e-mail: info@klarapirklova.cz.

bojím se mluvit. není to na škodu?

 

Učím úplné začátečníky, mírně pokročilé i dost pokročilé studenty a s touto obavou bojují úplně všichni. 

Provádím vás cestou postupných kroků. Každý týden se scházíme ve skupinových videolekcích, kde hrajeme hry, opakujeme, hravě drilujeme a někdy jen tak kecáme. Na každé setkání se připravíme a po každém setkání bude následovat follow-up. 

Den a čas videolekcí volíme dle možností účastníků kurzu. 

V průběhu roku probereme témata velmi blízká běžné denní praxi. Témata se nějakým způsobem odrazí v každém z kurzů: TRAVEL, FOOD & CULTURE, CAREER, WELLNESS, FAMILY & RELATIONSHIPS a PERSONAL DEVELOPMENT.

Každý kurz má jasně definovaný cíl, ke kterému budeme těch 10 týdnů směřovat. Pokrok, který v něm uděláte, bude jednoznačný a znatelný vám i vašemu okolí. 

budu to stíhat?

 

Do diskuzí a plnění úkolu se můžete zapojit kdykoli, kdy vám to čas dovoluje. Z počítače či z mobilního telefonu. Třeba dvakrát denně, anebo jen dvakrát týdně. Tempo si určujete vy sami. V každém případě budeme mít možnost dělat angličtinu systematicky každý den. To je velký benefit, který tento kurz nabízí.

zvládnu to technicky?

 

Nejenže to zvládnete, ale také si posílíte sebevědomí v práci s moderními digitálními nástroji.  

Většina kurzu se odehrává na platformě facebookové skupiny. Pro videohovory budete potřebovat obstojnou rychlost internetu a hodí se i sluchátka s mikrofonem. Pokud si nejste jisti svou rychlostí internetu, pomůžu vám ji zjistit. Napište mi na info@klarapirklova.cz

Každopádně, na začátku kurzu si všechno projedeme. Dostanete podrobné návody. Po celou dobu kurzu vám budu k dispozici pro řešení technických záležitostí. Ale žádný strach, některým mým studentům táhne na 60 a zvládají to skvěle.

kdo jsou lidé, kteří se kurzů účastní?

Jsou to lidé jako vy. Obvykle ženy. Mají děti, někdy už i vnoučata. Pracují, někdy nestíhají. Mají různé zájmy. Jsou akční. Cestují, studují, učí, účtují. Pracují v kanceláři, v obchodě, na vysoké škole, u soudu či jsou doma s dětmi. Chtějí se umět domluvit anglicky, ale nezvládají chodit do kurzů. Chtějí žít život naplno a vědí, že angličtina jim k tomu může pomoci. 

projdu kurzem a co potom?

Projdete kurzem Klára`s English Café a co potom? Nevrátíte se do starých kolejí? Nebudete pak zase začínat od začátku?

Je to hodně o tom, jak se k tomu postavíte. Ale troufnu si soudit, že ne.

Kurz trvá 10 týdnů. Téměř každý den zde na vás čeká nějaká aktivita či povzbuzení. Pokud se k tomu postavíte čelem a využijete tu hodnotu, která významně převyšuje vaši finanční investici, vytvoříte si dobrý návyk.

Absolventi Klára`s English Café mají zvýhodněnou cenu, pokud se rozhodnou pokračovat i po ukončení 10 týdnů. 

Jo a po každém běhu kurzu vám zůstane kavárenská učebnice na osobní webové stránce, kde si budete moci všechny úkoly, kvízy, videa, články, podcasty, myšlenkové mapy, infografiky ad. projet celé ještě jednou či několikrát. 

 

KOLIK TO STOJÍ?

 

Kurzovné za 10 týdenní intenzivní online kurz angličtiny v Klára` English Café činí 2.800 Kč (absolventi předchozích běhů platí 2.200 Kč) a můžete si být jisti, že za tu cenu dostanete zcela nadstandardní péči, která tuto investici mnohonásobně přesahuje.

Ta bude především zahrnovat individualizovanou práci na vašem autentickém projevu v angličtině, ale také metodické vedení k naplňování vytyčených cílů, vzájemnou podporu a podpůrné materiály ke studiu. 

Rádi byste do kavárny i s kamarádkou? Pozvěte jí.

Cítíte tu vůni kávy?!

Pohodlně se usaďte, dejte si kávu a pusťte se do kavárenské konverzace.

objednejte si úvodní schůzku zdarma

 

Uvažujete o kavárně, ale nejste si jisti úrovní své angličtiny, rychlostí internetu, svými technickými dovednostmi či zda je koncept vhodný práce pro vaše specifické potřeby? 

Objednejte si konzultaci zdarma. Pošlu vám dotazník a návod na videokonferenční nástroj Zoom. Během 20min konzultace se zeptám na vaše cíle, představy, očekávání. Zhodnotím objektivně úroveň vaší angličtiny. A řeknu vám upřímně, zda je koncept Klára`s English Café pro vás vhodný. Konzultaci zdarma si objednejte na info@klarapirklova.cz

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.