fbpx

Welcome to Klára`s English Café

 

Dáte si čaj nebo kávu? A k tomu porci dobré ANGLIČTINY?

Klára`s English Café je příjemný a bezpečný online prostor, který nabízí online jazykové kurzy ANGLIČTINY s lektorkou Klárou Pirklovou a jejími hosty.

Klára`s English Café otevírá své brány 4x ročně k placenému 10 týdennímu kurzu ANGLIČTINY. Kurz je určen pro úroveň pre-intermediate až intermediate. Aktuálně se brány kavárny otevřou 20.ledna 2020.

Jak takový kavárenský online kurz angličtiny vypadá?

 

-> Kurz se odehrává na platformě uzavřené facebookové skupiny.

-> Hned na začátku kurzu vás čeká sekvence mini videolekcí, které nastartují vaši angličtinu a pomohou vám se do toho opět dostat.

-> Klára vás povede tak, abyste se v pohodové atmosféře seznámili s ostatními členy kavárny a zjistili, zda s někým nesdílíte společný zájem. Najít si takového speaking parťáka je vždycky velká výhra, proto je tomu věnována dostatečná pozornost.

-> Každý týden vás bude čekat téma k diskuzi a k tomu úkoly prostřednictvím videí, kvízů a dalších aktivit. Všechno to bude tak trochu gamifikované (hravé).

-> Nezbytnou součástí kavárenských online kurzů je také interakce. To je ostatně to, co dělá kavárnu kavárnou.

-> V průběhu roku probereme následující témata, která se nějakým způsobem odrazí v každém z kurzů: TRAVEL, FOOD & CULTURE, CAREER, WELLNESS, FAMILY & RELATIONSHIPS a PERSONAL DEVELOPMENT.

-> Každý kurz má jasně definovaný cíl, ke kterému budeme těch 10 týdnů směřovat. Pokrok, který v něm uděláte, bude jednoznačný a znatelný vám i vašemu okolí.

-> Kavárna ale bude mít i zahraniční přesah, protože vás tu každý měsíc bude čekat rozhovor s nějakým zajímavým zahraničním hostem. Bude zodpovídat vaše dotazy a vždy si pro něj společně připravíme i nějaký úkol.

-> Do diskuzí a plnění úkolu či sledování videí se můžete zapojit kdykoli, kdy vám to čas dovoluje. Z počítače či z mobilního telefonu. Třeba dvakrát denně, anebo jen dvakrát týdně. Tempo si určujete vy sami. V každém případě budeme mít možnost dělat angličtinu systematicky každý den. To je velký benefit, který tento kurz nabízí.

-> Čekají na vás pravidelné audio a video výzvy, ke kterým budete potřebovat jen připojení k internetu, počítač či mobil a sluchátka.

KOLIK TO STOJÍ?

 

Kurzovné za 10 týdenní intenzivní online kurz angličtiny v Klára` English Café činí 2.500 Kč a můžete si být jisti, že za tu cenu dostanete zcela nadstandardní péči v malé skupince studetnů. Ta bude především zahrnovat individualizovanou práci na vašem autentickém projevu v angličtině, ale také metodické vedení k naplňování vytyčených cílů i práci s motivací.

Pokud si chcete zarezervovat místo již nyní (počet míst v Klára`s English Café je omezen!), pište na info@klarapirklova.cz.

Rádi byste do kavárny i s kamarádkou? Pozvěte jí.

Chcete do kavárny, ale tuto cenu si z nějakého důvodu nemůžete dovolit, napište mi motivační dopis na mail info@klarapirklova.cz.

Cítíte tu vůni kávy?!

Pohodlně se usaďte, dejte si kávu a pusťte se do kavárenské konverzace.