fbpx

co je klára`s english café? 

 

Klára`s English Café je příjemný online prostor, který nabízí kavárenské jazykové kurzy ANGLIČTINY.

Klára`s English Café otevírá své brány 4x ročně k placenému desetitýdennímu kurzu ANGLIČTINY. Kurz je určen pro mírně až středně pokročilé. Příští kurz bude probíhat od 29.června do 6.září 2020.

Jak takový kavárenský online kurz angličtiny vypadá?

 

Kurz se odehrává v uzavřené facebookové skupině, konverzace probíhají přes Zoom a kavárenskou učebnici vám tvořím na osobní webové stránce. 

Na začátku kurzu se seznámíte s ostatními členy kavárny. Najít si speaking parťáka je vždycky velká výhra, proto je tomu věnována dostatečná pozornost.

Každý týden vás bude čekat téma a k tomu úkoly prostřednictvím videí, kvízů a dalších aktivit. Všechno to bude tak trochu gamifikované (hravé).

Nezbytnou součástí kavárenských online kurzů je interakce. To je ostatně to, co dělá kavárnu kavárnou.

 

pro jakou úroveň je kurz určen?

 

Online kurz Klára`s English Café je určen pro mírně až středně pokročilé studenty, tedy A2-B1 podle Společného evropského referenčního rámce. Vaši úroveň vám snadno zjistím během jazykového auditu. Domluvte si ho se mnou. Stačí napsat na e-mail: info@klarapirklova.cz.

bojím se mluvit. není to na škodu?

 

Učím úplné začátečníky, mírně pokročilé i dost pokročilé studenty a s touto obavou bojují úplně všichni. 

Provádím vás cestou postupných kroků.  

V průběhu roku probereme témata velmi blízká běžné denní praxi. Témata se nějakým způsobem odrazí v každém z kurzů: TRAVEL, FOOD & CULTURE, CAREER, WELLNESS, FAMILY & RELATIONSHIPS a PERSONAL DEVELOPMENT.

Každý kurz má cíl, ke kterému budeme těch 10 týdnů směřovat. Pokrok, který v něm uděláte, bude jednoznačný a znatelný vám i vašemu okolí. 

budu to stíhat?

 

Do diskuzí a plnění úkolu se můžete zapojit kdykoli, kdy vám to čas dovoluje. Dvakrát denně, anebo jen dvakrát týdně. Tempo si určujete vy sami. V každém případě budeme mít možnost dělat angličtinu systematicky každý den. To je velký benefit, který kurz nabízí.

zvládnu to technicky?

 

Některým mým studentům už bylo dávno 60 a zvládají to skvěle. Tedy nejenže to zvládnete, ale také si posílíte sebevědomí v práci s moderními digitálními nástroji. 

Nebudete potřebovat nic víc než počítač, obstojnou rychlost internetu a sluchátka s mikrofonem. Pokud si nejste jisti rychlostí internetu, pomůžu vám ji zjistit. Napište mi na: info@klarapirklova.cz

KOLIK TO STOJÍ?

 

Kurzovné za 10 týdenní intenzivní online kurz angličtiny v Klára` English Café činí 2.750 Kč (absolventi předchozích běhů platí 2.200 Kč) a můžete si být jisti, že za tu cenu dostanete zcela nadstandardní péči, která tuto investici mnohonásobně přesahuje.

Rádi byste do kavárny i s kamarádkou? Pozvěte jí.

Cítíte tu vůni kávy?!

objednejte si úvodní schůzku zdarma

 

Uvažujete o kavárně, ale nejste si jisti úrovní své angličtiny, rychlostí internetu, svými technickými dovednostmi či zda je koncept vhodný práce pro vaše specifické potřeby? 

Objednejte si konzultaci zdarma na: info@klarapirklova.cz

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.