fbpx

Kurzy angličtiny jsou aktuálně úplně plné. Pokud ale nechcete čekat do září 2021 a plánujete pohnout s angličtinou hned, něco pro vás přeci jen mám. ⇒ YEAH! TELL ME

anglicka kavarna

Klára`s english café

Klára`s English Café je příjemný online prostor, který nabízí jazykové kurzy zaměřené na rozvoj mluvené ANGLIČTINY pro středně pokročilé angličtináře. 

Klára`s English Café se otevírá vždy na 10 týdnů, v nichž nabídne 10 šedesátiminutových lekcí a k tomu ucelený interaktivní program.

Kurz je aktuálně naplněn. Další se bude otvírat v září 2021. 

Pokud jste méně pokročilí, svůj kurz najdete zde

 

Jak takový kavárenský online kurz angličtiny vypadá?

 

Kurz se odehrává jako kombinace online setkávání a úkolů na doma. Setkáváme se prostřednictvím videokonference Zoom, úkoly zadávám prostřednictvím Google Classroom. Setkávání jsou interaktivní, hodně v nich mluvíme, hrajeme hry, pracujeme v menších skupinách. 

Nejedná se o kurz, který by byl vedený jednosměrně. Interakce tu hraje důležitou roli. Účastníci jsou vedeni k tomu, aby trénovali porozumění souvislých textů, ale také aby byli schopni umět reagovat či vyprávět svými vlastními slovy. Součástí kurzu jsou audio či video výzvy.

pro jakou úroveň je kurz určen?

Online kurz Klára`s English Café je určen pro středně pokročilé studenty, tedy B1 podle Společného evropského referenčního rámce. Vaši úroveň vám snadno zjistím během jazykového auditu. Domluvte si ho se mnou přes https://klara-pirklova.reservio.com/

bojím se mluvit. není to na škodu?

 Ve své praxi se věnuji především věčným začátečníkům a mírně až středně pokročilým studentům. 

Moc dobře znám vaše obavy a vím, kudy vás vést, aby to mělo smysl.  

Během společných 10 týdnů vás budu vést nejen po jazykové stránce, ale budu vás i koučovat. Společně zjistíme, kde jsou vaše dary, kudy by mohla vést vaše jazyková cesta, pomohu vám s organizací času, s učebními návyky. Umím pomoci i s nechutí vůči jazyku, vypěstovanou někdy v minulosti.  

budu to stíhat?

Do plnění úkolů se můžete zapojit kdykoli, kdy vám to čas dovoluje. Dvakrát denně, anebo jen dvakrát týdně. Tempo si určujete vy sami. V každém případě budeme mít možnost dělat angličtinu systematicky každý den. To je velký benefit, který kurz nabízí.

zvládnu to technicky?

Některým mým studentům už bylo dávno 60 a zvládají to skvěle. Tedy nejenže to zvládnete, ale také si posílíte sebevědomí v práci s moderními digitálními nástroji. 

Nebudete potřebovat nic víc než počítač, obstojnou rychlost internetu a sluchátka s mikrofonem. Pokud si nejste jisti rychlostí internetu, pomůžu vám ji zjistit. Domluvte si se mnou schůzku přes: https://klara-pirklova.reservio.com/

KOLIK TO STOJÍ?

Kurzovné za 10 týdenní intenzivní online kurz angličtiny v Klára` English Café činí 2.900 Kč (absolventi předchozích běhů mají 20% slevu) a můžete si být jisti, že za tu cenu dostanete zcela nadstandardní péči, která tuto investici mnohonásobně přesahuje.

Rádi byste do kavárny i s kamarádkou? Pozvěte jí.

Cítíte tu vůni kávy?!

objednejte si úvodní schůzku zdarma

 Uvažujete o kavárně, ale nejste si jisti úrovní své angličtiny, rychlostí internetu, svými technickými dovednostmi či zda je koncept vhodný práce pro vaše specifické potřeby? 

Objednejte si konzultaci zdarma přes https://klara-pirklova.reservio.com/

 

english cafe
english cafe
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.