fbpx

blended learning V ZárybECH

Blended Learning je typ kurzu, který kombinuje živé offline hodiny s podporou prostřednictvím online nástrojů. 

V tomto případě kombinujeme živá setkávání v Komunitním centru Záryby (Záryby 147, Praha-Východ) a online podporu prostřednictvím aplikace Google Classroom

Z DŮVODU LOCKDOWNU JEDEME 100% ONLINE. 

Kurz se otevírá vždy na 10 týdnů, v nichž nabídne ucelený interaktivní program. Aktuálně se otvírá v těchto termínech.

Spring Course: 5.4.2021 – 20.6.2021 

 

co se během těch 10 týdnů bude dít?

 

Během 10 týdnů kurzu proběhne 10 setkání v délce 60min. Začátečníci se scházejí ve středu od 19:00 do 20:00. Mírně a středně pokročilí ve středu od 17:45 do 18:45.

Před každým setkáním bude potřeba vypracovat úkol zadaný online prostřednictvím Google Classroom. Úkoly se obvykle zadávají ve čtvrtek či pátek předchozího týdne. Obvykle vyžadují 30-60min práce, kterou si lze rozložit do více dní. Příklady úkolů: koukněte na video a odpovězte na otázky, vygooglete něco k tématu, udělejte audio prohlídku své šatní skříně, přečtěte si text a barevně vyznačte, kterým větám rozumíte, kterým méně, kterým vůbec, nakupte fiktivně na Amazonu (aniž byste nákup museli dokončit 🙂 ) apod. Témata kurzu a předběžný seznam úkolů dostanete vždy již na začátku kurzu. Deadline pro splnění úkolů je úterý 23:59. Offline hodina je přímým pokračováním zadaného úkolu, proto jsou úkoly v tomto blended modelu jeho povinnou součástí. Zároveň jsem vám celý týden v Google Classroom k dispozici k vašim dotazům a podpoře. 

V offline hodinách se k úkolu nevracíme, nýbrž jej rozvíjíme. Hodně komunikujeme, sdílíme své pohledy na věc, učíme se hravou formou či zážitkově. 

Celých 10 týdnů je intenzivnějších než klasické kurzy, ale také velmi účinných. Ve vědeckých výzkumech se model blended learning opakovaně ukazuje jako velmi účinná strategie výuky cizích jazyků. 

 

budu to stíhat?

 

To je potřeba zvážit ještě než do kurzu vstoupíte. Budete potřebovat na angličtinu 1,5-2 hodiny času týdně. Hodina proběhne jako živé setkání ve středu v podvečer, půlhodina až hodina bude na vás doma. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že samotné docházení do kurzu na 60min. týdně s vaší angličtinou nepohne. Pokud tedy usilujete o skutečnou změnu, tento model je pro vás vhodný. 

KOLIK TO STOJÍ?

 

Kurzovné za 10týdenní intenzivní kurz angličtiny Blended Learning v Zárybech činí 2.400 Kč. 

Při platbě všech 3 kurzů naráz, obdržíte speciální celoroční slevu. 

objednejte si úvodní schůzku zdarma

 

Uvažujete o kurzu, ale nejste si jisti úrovní své angličtiny, svými technickými dovednostmi či zda je kurz vhodný pro vaše jazykové potřeby? Objednejte si konzultaci zdarma přes https://klara-pirklova.reservio.com/.

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.