fbpx

 Pojďte se učit angličtinu  zážitkem

 

Chcete si vyzkoušet, jaké to je učit se anglicky prostřednictvím reorganizace vlastního šatníku? 

Chcete vědět, jak z obyčejných všednodenních zážitků můžete vytřískat mnohé pro svou angličtinu?

Nebo se chcete učit anglicky společně se svými školními dětmi, abyste z toho čerpali oba? 

Jmenuji se  Klára Pirklová. Jsem kvalifikovaná učitelka angličtiny s doktorátem z PedF UK a dlouholetou praxí ve výuce. Učím angličtinu od r.2003 a baví mě to čím dál víc.

Jsem také maminka v šestičlenné rodině. A věřte mi, dovedu se dobře vžít do vás, kteří jste vytížení a potřebujete prostřednictvím angličtiny hlavně načerpat.

Ukážu vám, že angličtinu se jde učit s radostí a lehkostí. 

Aktuálně nabízím online 8 týdenní program a online konzultace. Krom toho mě můžete potkat naživo na některém z mých kurzů zážitkové angličtiny.

Chcete se svou angličtinou pohnout teď hned? Přihlašte se do výzvy 100 nejobvyklejších anglických sloves za 4 týdny.   

a co na to moje studentky a kolegyně lektorky?

Klářin přístup k výuce mi toho přinesl mnohem víc, než jsem čekala. Učí mě vždy najít způsob, jakým se vyjádřit pomocí slov a frází, ktré již znám, namísto drcení tisíců slovíček, učí mě hledat vlastní cesty vyjádření v angličtině. Slovní zásobu pomáhá rozšiřovat přirozeným způsobem, pomocí konverzace, her, anglických písniček a výukových videí. Z hodin angličtiny s Klárou se tak stal každotýdenní relax a skoro „kamarádský pokec u kafe,“ když už mě teda naučila kecat anglicky.

Zuzana Vrchotová, asistentka ředitele (na mateřské)

Speak and Grow není jenom cvičebnice angličtiny, ale také báječná motivace pro váš osobní rozvoj. Úkoly v něm vám pomohou zamyslet se nad tím, kým jste a kam směřujete. Dají vám nový impulz k tomu být tvůrcem vlastního štěstí a ještě se při jejich zpracování naučíte plno nových anglických slovíček a frází. Dejte si na tom záležet, bude se vám to hodit třeba v začátcích vašeho nového podnikání.

MgA. Dana Lindenthalová, výtvarnice, www.lind.cz

K pracovnímu sešitu – je super! Moc mi vyhovují krátké úseky, které mi nezaberou moc času a nemusím se dlouho rozmýšlet, jestli budu mít dost času pustit se do angličtiny. Takže díky němu se mohu procvičování angličtiny věnovat mnohem častěji a oprašovat dávno zapomenutá slova a fráze. Moc se mi líbí grafika a vtipné a milé provedení, kdy se opravdu těším na každou stránku. Možná je to blbost, ale díky některým cvičením mám pocit, že někoho opravdu zajímá, např. jaká jsem, co mě baví a podobně. Co má člověk děti a denně milion úkolů k vyřízení, se moc často nestává, že se během dnes dostaneš k zamyšlení nad otázkou třeba, jak se dnes cítíš.

Ivana Carmine, fotbalová trenérka a interiery-carmine.cz 

Speak&Grow není obyčejná učebnice angličtiny.  Je to dobrodružná cesta k sobě samému. Budete odpovídat na otázky, které jste si možná ještě nikdy nepoložili, a všímat si věcí, kterých jste si možná ještě nikdy nevšimli. Budete překvapeni, kolik toho už o sobě anglicky dokážete sdělit. Nadšeni, kolik vás toho Speak&Grow naučí.

Marta Mlejnková, lektorka angličtiny

Kromě vynikajícího a neotřelého nápadu má Klára smysl pro detail a dokáže perfektně skloubit praktickou angličtinu s nácvikem gramatiky a přirozeným způsobem rozšířit Vaši slovní zásobu. Zásadní předností Klářina anglického pracovního sešitu je přesah do oblasti osobního rozvoje, což ho činí naprosto unikátním a velice lákavým a zajímavým. Pokud se chcete učit angličtinu zajímavou a zábavnou formou a ještě se u toho dozvědět něco o sobě, určitě Vám nesmí tento pracovní sešit chybět.

Mgr. Helena Flámová, jazyková mentorka, Jak na jazyk

Moc se mi líbila včerejší zážitková angličtina. Super bylo zažít, že skutečně funguje, že díky zážitku a vyzkoušení na vlastní kůži si toho člověk víc zapamatuje. Už jsem o tom mnohokrát slyšela, ale vyzkoušení na vlastní kůži je přece jenom něco jiného. 🙂

Zuzana Králová, výrobní analytička