fbpx

s čím vám mohu pomoci?

 

Jmenuji se Klára Pirklová. Jsem kvalifikovaná učitelka a lektorka s doktorátem z PedF UK a dlouholetou praxí ve výuce. Dospělé učím angličtinu od r. 2003 a metodika výuky je mé druhé já.

Jsem také matka čtyř velmi aktivních potomků. Manažuji šestičlennou rodinu a věřte mi, dovedu se vžít do člověka, který potřebuje efektivně hospodařit s časem. Time-management je moje velké hobby.

Nabízím precizní metodické vedení, díky kterému se můžete naučit anglicky, byť s tím bojujete dlouhé roky.  Vybírám pro vás inovativní metody a zajímavá témata. Povzbuzení rozdávám plnými hrstmi.

Aktuálně nabízím online programy pro samouky, offline zážitkové kurzy a individuální konzultace, které vás vyšlou správným směrem.

Kontaktujte mě na e-mailu info@klarapirklova.cz.

Nebo nahlédněte do mého e-shopu.

a co na to moje studentky?

Klářin přístup k výuce mi toho přinesl mnohem víc, než jsem čekala. Učí mě vždy najít způsob, jakým se vyjádřit pomocí slov a frází, ktré již znám, namísto drcení tisíců slovíček, učí mě hledat vlastní cesty vyjádření v angličtině. Slovní zásobu pomáhá rozšiřovat přirozeným způsobem, pomocí konverzace, her, anglických písniček a výukových videí. Z hodin angličtiny s Klárou se tak stal každotýdenní relax a skoro „kamarádský pokec u kafe,“ když už mě teda naučila kecat anglicky.

Zuzana Vrchotová, asistentka ředitele (na mateřské)

Speak and Grow není jenom cvičebnice angličtiny, ale také báječná motivace pro váš osobní rozvoj. Úkoly v něm vám pomohou zamyslet se nad tím, kým jste a kam směřujete. Dají vám nový impulz k tomu být tvůrcem vlastního štěstí a ještě se při jejich zpracování naučíte plno nových anglických slovíček a frází. Dejte si na tom záležet, bude se vám to hodit třeba v začátcích vašeho nového podnikání.

MgA. Dana Lindenthalová, výtvarnice, www.lind.cz

K pracovnímu sešitu – je super! Moc mi vyhovují krátké úseky, které mi nezaberou moc času a nemusím se dlouho rozmýšlet, jestli budu mít dost času pustit se do angličtiny. Takže díky němu se mohu procvičování angličtiny věnovat mnohem častěji a oprašovat dávno zapomenutá slova a fráze. Moc se mi líbí grafika a vtipné a milé provedení, kdy se opravdu těším na každou stránku. Možná je to blbost, ale díky některým cvičením mám pocit, že někoho opravdu zajímá, např. jaká jsem, co mě baví a podobně. Co má člověk děti a denně milion úkolů k vyřízení, se moc často nestává, že se během dnes dostaneš k zamyšlení nad otázkou třeba, jak se dnes cítíš.

Ivana Carmine, fotbalová trenérka a interiery-carmine.cz