fbpx

Když jsem v lednu 2020 otvírala svůj první skupinový online kurz angličtiny Klára’s English Café, absolutně nešlo tušit, jak online vzdělávání letos stoupne na hodnotě.

🌱Otevřela jsem ho, protože mě oslovilo pár žen z různých koutů republiky, že se se mnou chtějí angličtinu učit. Měly podobnou úroveň jazyka i podobné zájmy a mě napadlo, proč z nich neudělat studijní skupinu.

🌱Když jsem koncem března 2020 otvírala druhý běh, už jsem věděla, že tohle je cesta. Zrovna začala karanténa kvůli Covidu-19. Kurz se naplnil k prasknutí.

🌱V červnu 2020 už jsem otvírala kurzy dva: Klára’s English Café pro středně pokročilé a Klára’s English Stories pro věčné začátečníky. Naplnily se během pár dní. No a v září s nimi pokračuju v ještě vytuněnější podobě.

Proč mě ta online skupinová výuka tak baví?

❤️ Protože mám úžasné studentky. Jsou to cestovatelky, výtvarnice, učitelky (aktuálně 3 učitelky 1.stupně ZŠ), úřednice, virtuální asistentky, ale také matky a babičky. Čiší z nich touha po dobrodružství a neskutečná energie. Naše setkávání fungují jako emocionální nabíječka.

❤️ Protože mě strašně baví online výuka. Fakt. Poskytuje prostředí pro velmi pestrou a efektivní výuku. Baví mě tak, že aktuálně pracuji na knize pro další učitele, aby věděli, jak bohatá a kvalitní umí online výuka být.

❤️ Protože vidím, že díky online výuce získávají mé studentky mnohé navíc: komunikativní angličtinu, technologické dovednosti, digitální soft-skills a vedle toho velkou dávku sebevědomí napříč tím vším.

Jak vypadá takový online kurz angličtiny, to jsem názorně ukázala TADY

No a proč to píšu? Protože v zářijovém běhu máme ještě nějaká volná místa. Začínáme 21.9. Přidejte se k nám.