fbpx

Každý rok se opakuje obdobný příběh. Do kurzů angličtiny se mi přihlašují ženy, které se anglicky učí mnoho let, ale pořád se nedomluví. Většinou jim chybí dvě věci. Znalost základních anglických obratů a DOBRÁ ZNALOST NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH SLOVES. Vždy na podzim tomu dáme náležitou pozornost. V prosinci jezdí po vánočních trzích a říkají, jak hezky jim to šlo od pusy. 

100 nejpoužívanějších anglických sloves tvoří ZÁKLAD ANGLIČTINY

Proč jsou tak důležitá právě slovesa? Slovesa tvoří základ většiny běžně používané angličtiny. Právě slovesa tudíž rozhodují o tom, zda se pustíte do hovoru či nikoli. 

“I would like to  eeeh… eeeh… cup of coffee.” 

“Excuse me. Could I eeeh.. your toilet?”

VÝZVA: Osvojte si 100 základních anglických sloves za 4 týdny 

A teď pozor! Co vy na to, kdybych vám řekla, že si těch 100 základních anglických sloves můžete osvojit již za 28 dní stejně jako moje studentky. Za pár minut denně u kafe. A že jsem k tomu pro vás vytvořila veškeré zázemí ZDARMA. Přidáte se? 

STÁHNĚTE SI PDF a postavte na kafe

Dole pod článkem najdete pdf ke stažení se vší podporou, kterou budete k uskutečnění této výzvy potřebovat. To je:

1) Seznam 100 nejpoužívanějších anglických slovek + detailní týdenní plán pro práci se seznamem.

2) Přístupové údaje k interaktivní aplikaci Quizlet, která je přístupná z počítače, mobilu či tabletu a doslova udělá půl práce za vás. 

3) Tajemství úspěšného time-managementu polyglotů a studentů, kterým jdou jazyky takzvaně samy. Nejdou. Mají na to fígl. Osvojte si ho!

A když si nakonec vytisknete přiložený plakátek na ledničku, který vám pomůže s motivací, můžete se těšit na pořádnou jízdu.

Stáhněte si pdf a postavte na kafe. Můžete totiž hned hned začít.