fbpx

Rádi byste mluvili anglicky, sledovali filmy v originále, četli knihy ještě než se dostanou na český trh, ale chybí vám znalost sloves? Nenaskakují vám v rozhodnou chvíli, kdy se snažíte dát dohromady větu? „Can you …eeehm… photo …eeehm…?“

100 nejpoužívanějších anglických sloves tvoří ZÁKLAD ANGLIČTINY

Stovka sloves tvoří základ většiny běžně používané angličtiny

Jen si ale představte ty možnosti, kdybyste jimi vládly. Konverzace se posunou na úplně jinou úroveň. Sledovat filmy v originále, žádný problém. (Přízvuku Ryana Goslinga či Juda Law se nebudete moct dost nabažit!) 

VÝZVA: Osvojte si 100 základních anglických sloves za 4 týdny 

A teď pozor! Co vy na to, kdybych vám řekla, že si těch 100 základních anglických sloves můžete osvojit již za 28 dní? Za pár minut denně u kafe. A že jsem k tomu pro vás vytvořila veškeré zázemí. ZDARMA!

Dole pod článkem najdete formulář, jehož prostřednictvím se do výzvy můžete přihlásit. Na uvedený e-mail vám pošlu všechny potřebné materiály, které k uskutečnění této výzvy budete potřebovat.

Součástí tohoto balíčku bude:

1) Seznam 100 nejpoužívanějších anglických slovek k vytištění a detailní týdenní plán pro práci se seznamem.

2) Přístup k interaktivní aplikaci Quizlet, která doslova udělá půl práce za vás. V aplikaci můžete využít různé hry, můžete si slovíčka poslechnout hlasem rodilé mluvčí, učíte se pomocí obrazů. Vše je velmi uživatelsky přívětivé. 

3) Tajemství úspěšného time-managementu polyglotů a studentů, kterým jdou jazyky takzvaně samy. Nejdou. Mají na to fígl. Osvojte si ho!

A tak: Přihlašte se do výzvy a postavte na kafe. Materiál pro své kávové pětiminutovky máte za chviličku v mailu. Pojďte do toho se mnou!