fbpx

Každý rok se opakuje obdobný příběh. Do kurzů angličtiny se mi přihlašují ženy, které se anglicky učí mnoho let, ale pořád se nedomluví. Většinou jim chybí dvě věci. Znalost základních anglických obratů a DOBRÁ ZNALOST NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH SLOVES. Vždy na podzim tomu dáme náležitou pozornost. V prosinci už jezdí po zahraničních vánočních trzích a vracejí se nadšené, jak skvěle si pokecaly. 

100 nejpoužívanějších anglických sloves tvoří ZÁKLAD ANGLIČTINY

Proč jsou tak důležitá právě slovesa? Slovesa tvoří základ většiny běžně používané angličtiny. Právě slovesa tudíž rozhodují o tom, zda se pustíte do hovoru či nikoli. 

„I would like to  eeeh… eeeh… cup of coffee.“ 

„Excuse me. Could I eeeh.. your toilet?“

VÝZVA: Osvojte si 100 základních anglických sloves za 4 týdny 

A teď pozor! Co vy na to, kdybych vám řekla, že si těch 100 základních anglických sloves můžete osvojit již za 28 dní stejně jako moje studentky. Za pár minut denně u kafe. A že jsem k tomu pro vás vytvořila veškeré zázemí ZDARMA. Přidáte se? 

PŘIHLAŠTE SE DO VÝZVY a postavte na kafe

Dole pod článkem najdete formulář, jehož prostřednictvím se do výzvy můžete přihlásit.

Na uvedený e-mail vám ihned pošlu všechny materiály, které k uskutečnění této výzvy budete potřebovat. To je:

1) Seznam 100 nejpoužívanějších anglických slovek + detailní týdenní plán pro práci se seznamem.

2) Přístupové údaje k interaktivní aplikaci Quizlet, která je přístupná z počítače, mobilu či tabletu a doslova udělá půl práce za vás. 

3) Tajemství úspěšného time-managementu polyglotů a studentů, kterým jdou jazyky takzvaně samy. Nejdou. Mají na to fígl. Osvojte si ho!

Následujících 28 dní vás pak budu prostřednictvím vaší e-malové schránky povzbuzovat, abyste si těch 100 sloves během podzimu skutečně osvojili.

Přihlašte se do výzvy a postavte na kafe. Materiál pro své kávové pětiminutovky máte za chviličku v mailu.