fbpx

Kurzy angličtiny jsou aktuálně úplně plné. Pokud ale nechcete čekat do září 2021 a plánujete pohnout s angličtinou hned, něco pro vás přeci jen mám. ⇒ YEAH! TELL ME

1:1

 individuální výuka 1:1 

 

Potřebujete si zlepšit angličtinu kvůli cestě do zahraničí, kvůli práci, nebo prostě pro svůj dobrý pocit? Máte pocit, že by vám více vyhovovala individuální spolupráce

Mezi mé klienty patří profesionálové ve svém oboru, kteří potřebují angličtinu pro specifické účely a obvykle ji potřebují dost rychle.

Těm nabízím tzv. online jazykové koučování, v rámci kterého vytvářím studijní plán, pracuji s motivací a zájmy studenta, zadávám úkoly na míru.

V rámci intenzivní VIP spolupráce se se studenty každý týden scházím, průběžně jim vytvářím oborový slovníček a na konci také vlastní výukovou webovou stránku

 

 co je ONLINE jazykové koučování?

 

Je to osvědčený koncept, který u nás rozvíjejí například Digitální_lektoři. Jedná se o způsob výuky jazyka, který nevyžaduje pravidelná setkávání studenta s lektorem.  

Začíná pohovorem, při nichž důkladně prozkoumám vaše motivace, cíle a možnosti. Poté vám vytvořím studijní plán šitý přímo na tělo. Studijní plán se realizuje jako série úkolů, které vám posílám každý týden přes Google Classroom.

 

 takže během 1:1 si nepokecám? 

 

Digitální technologie dneška jsou mocné. Ač se nevídáme naživo, stejně vás nechávám mluvit a dávám vám kvalitní zpětnou vazbu. 

Pokud se však setkávat chcete, můžete si objednat VIP balíček kompletní spolupráce, jehož součástí je 12 setkání. 

zvládnu to technicky?

 

Nejenže to zvládnete, ale ještě si posílíte sebevědomí v oblasti práce s moderními digitálními nástroji

Budete potřebovat počítač či mobilní telefon, sluchátka s mikrofonem a obstojnou rychlost internetu, aby se vám úkoly dobře plnily.  

kolik času potřebuji, aby byl znát pokrok?

Záleží na vašich požadavcích. Standardně nabízím 4týdenní či 12týdenní spolupráci formou online jazykového koučování.

VIP balíček má formu 12týdenní spolupráce. Klidně spolu však můžeme spolupracovat celý rok.  

Cokoliv od Kláry srdečně doporučuji. Nikdy bych nevěřila, že učení angličtiny může být příjemným a nabíjejícím odreagováním od pracovních povinností. Fakt mě poprvé v životě angličtina baví a to díky Kláry kreativnímu a profesionálnímu přístupu.

Radka Rubešová

výtvarnice a arteterapeutka

Klářin přístup k výuce mi toho ale přinesl mnohem víc, než jsem čekala. Učí mě vždy najít způsob, jakým se vyjádřit pomocí slov a frází, které již znám. Moji slovní zásobu rozšiřuje přirozeným způsobem, pomocí konverzace, her, anglických písniček a výukových videí. Z hodin angličtiny s Klárou se stal skoro ,,kamarádský pokec u kafe“, ale s jasnými výsledky.

Zuzka Vrchotová

asistentka ředitele

Klářiny hodiny jsou skvělé. Super je zažít, že skutečně funguje, že díky zážitku a vyzkoušení na vlastní kůži si toho člověk víc zapamatuje. Už jsem o tom mnohokrát slyšela, ale vlastní zkušenost je přece jenom něco jiného.

Zuzana Králová

VIP balíček

Potřebujete angličtinu pro speciální účely, jako je podnikání, manažerská pozice, orientace v zahraničních trendech svého oboru apod.? Potřebujete se naučit psát anglické články na LinkedIn, připravit se na konferenci, vylepšit svou e-mailovou komunikaci? Právě pro vás je určen VIP balíček komplexní spolupráce. Zahrnuje:

Tvorbu studijního plánu, 12 týdnů online jazykové koučování, 12 lekcí jazykové výuky v délce 45min (pokud by to pro vás bylo přínosné, několik lekcí může proběhnout s rodilým mluvčím). A dále také tvorbu vlastní výukového webu na míru, tvorbu oborového slovníčku na míru a kvalitní zpětnou vazbu. Jedná se intenzivní a velmi účinný program vhodný pro všechny jazykové úrovně.

 KOLIK TO STOJÍ?

 

Online jazykové koučování aktuálně pořídíte za cenu 1.800 Kč / 4 týdny či 4.900 Kč / 12 týdnů

Cena VIP balíčku komplexní spolupráce činí 12.900 Kč / 12 týdnů. 

úvodní konzultace zdarma

 

Protože se chci studentům opravdu věnovat, beru jich na každý měsíc jen velmi omezený počet. Pokud o této možnosti uvažujete, neváhejte a objednejte si se mnou konzultaci ještě dnes přes https://klara-pirklova.reservio.com/.  

 

english cafe
1:1
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.