fbpx
1:1

individuální výuka 1:1 

 

Potřebujete si zlepšit angličtinu kvůli cestě do zahraničí, kvůli práci, nebo prostě pro svůj dobrý pocit? Máte pocit, že by vám více vyhovovala individuální spolupráce? 

 

Nabízím vám tři způsoby takové spolupráce: 

1) nepřímé jazykové koučování

2) obohacené o přímou online výuku či

2) V.I.P. balíček komplexní spolupráce.

 

 co je nepřímé jazykové koučování?

 

Je to způsob výuky jazyka, který nevyžaduje pravidelná setkávání studenta s lektorem. Tedy je vhodný pro lidi časově vytížené. Nepřímé jazykové koučování je osvědčený koncept, který u nás rozvíjí například Ivana Kudrnová z projektu Digitální_lektoři.

Začíná pohovorem, při nichž důkladně prozkoumám vaše motivace, cíle a možnosti.

Poté vám vytvořím studijní plán šitý přímo na tělo.

Studijní plán se realizuje jako série úkolů, které vám posílám každý týden přes Google Classroom.

 

 takže během 1:1 si nepokecám? 

 

Digitální technologie dneška jsou mocné. Ač se nevídáme naživo, stejně vás nechávám mluvit a dávám vám kvalitní zpětnou vazbu. 

Pro obohacení si u mě můžete objednat individuální online lekce / konzultace dle domluvy, či celý V.I.P. balíček komplexní spolupráce.

Tu nejvhodnější formu šitou vám na tělo vždy najdeme na úvodním setkání.

 

zvládnu to technicky?

 

Nejenže to zvládnete, ale ještě si posílíte sebevědomí v oblasti práce s moderními digitálními nástroji. 

Budete potřebovat počítač či mobilní telefon, sluchátka s mikrofonem a obstojnou rychlost internetu, aby se vám úkoly dobře plnily.  

kolik času potřebuji, aby byl znát pokrok?

Záleží na vašich požadavcích. Standardně nabízím 4týdenní či 12týdenní spolupráci formou nepřímého jazykového koučování.

V.I.P. balíček má formu 12týdenní spolupráce. Klidně spolu však můžeme spolupracovat celý rok. To vše domluvíme během úvodního setkání. 

 

Cokoliv od Kláry srdečně doporučuji. Nikdy bych nevěřila, že učení angličtiny může být příjemným a nabíjejícím odreagováním od pracovních povinností. Fakt mě poprvé v životě angličtina baví a to díky Kláry kreativnímu a profesionálnímu přístupu.

Radka Rubešová

výtvarnice a arteterapeutka

Klářin přístup k výuce mi toho ale přinesl mnohem víc, než jsem čekala. Učí mě vždy najít způsob, jakým se vyjádřit pomocí slov a frází, které již znám. Moji slovní zásobu rozšiřuje přirozeným způsobem, pomocí konverzace, her, anglických písniček a výukových videí. Z hodin angličtiny s Klárou se stal skoro ,,kamarádský pokec u kafe“, ale s jasnými výsledky.

Zuzka Vrchotová

asistentka ředitele

Klářiny hodiny jsou skvělé. Super je zažít, že skutečně funguje, že díky zážitku a vyzkoušení na vlastní kůži si toho člověk víc zapamatuje. Už jsem o tom mnohokrát slyšela, ale vlastní zkušenost je přece jenom něco jiného.

Zuzana Králová

VIP balíček

Potřebujete angličtinu pro speciální účely (English For Special Purposes) jako je podnikání, orientace v zahraničních trendech svého oboru apod.? Potřebujete se naučit psát anglické články na LinkedIn, připravit se na konferenci, vylepšit svou e-mailovou komunikaci?Právě pro vás je určen V.I.P. balíček komplexní spolupráce. Zahrnuje:

Intenzivní nepřímé jazykové koučování, tvorbu vlastní výukového webu na míru, tvorbu slovníčku na míru, 8 lekcí jazykové výuky v délce 30min.  Zprostředkování 4 online lekcí jazykové konverzace s rodilým mluvčím v délce 30min., pořízení nahrávky a následná zpětná vazba každé lekce.  Komplexní práce s cíli, time-managementem, soft skills. Jedná se intenzivní a velmi účinný program vhodný pro všechny jazykové úrovně.

KOLIK TO STOJÍ?

 

Nepřímé jazykové koučování aktuálně pořídíte za cenu 1.400 Kč / 4 týdny.

To si můžete okořenit 30min. lekcí online jazykové výuky či jazykové konzultace v ceně 390 Kč.

Cenu V.I.P balíčku činí 12.900 Kč / 12 týdnů. 

úvodní konzultace zdarma

 

Protože se chci studentům opravdu věnovat, beru jich na každý měsíc jen velmi omezený počet. Pokud o této možnosti uvažujete, neváhejte a objednejte si se mnou konzultaci ještě dnes na info@klarapirklova.cz.  

 

english cafe
1:1
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.