fbpx

CO nabízím?

Nabízím ONLINE i OFFLINE kurzy a konzultace. Nabízím precizní METODICKÉ VEDENÍ, díky kterému využijete čas věnovaný angličtině naplno. Plnými hrstmi rozdávám PODPORU a POVZBUZENÍ pro váš trvalý rozvoj v angličtině. 

8 TÝDENNÍ PROGRAM PRO VAŠI ANGLIČTINU - online

Nabízím 8 týdenní program pro samostudium. Obsahuje: 1) metodicky propracovaný pracovní sešit, který je tak trochu diář, deník i cvičebnice gramatiky (k vytištění), 2) úplně úžasnou interaktivní aplikaci do mobilu, která vaše učení hodně urychlí, 3) po 6 měsíců od zakoupení možnost napsat Kláře a cokoli s ní po e-mailu probrat. 

balíček pro lektory a učitele - online

TOTO JE VARIANTA PRO UČITELE. Vhodný je do hodin středně pokročilých studentů (A2-B2 dle CEFR) jako materiál k velmi přirozenému, nenucenému rozvíjení jazykových dovedností. Obsahuje: 1) ucelený program pro nejméně 21 lekcí angličtiny, 2) metodickou příručku, 3) multilicenci, 4) po dobu 6 měsíců od zakoupení možnost napsat Kláře a cokoli s ní po e-mailu probrat. 

4 týdenní intenzivní výuka - online i offline

Balíček individuální INTENZIVNÍ systematické podpory na dobu 4 týdnů. Vhodný pro někoho, kdo si potřebuje ANGLIČTINU RYCHLE OŽIVIT. Obsahuje: 1) Metodicky propracovaný plán krátkodobého a dlouhodobého rozvoje vaší angličtiny přímo vám na míru. 2) Detailní plán pro prvních pár týdnů. 3) Čtyři individuální lekce (4 x 60min.) po skypu či osobně. 4) V mezičase metodicky propracované úkoly namíru prostřednictvím e-mailu – denně či dle dohody.   

 

individuální jazykové KOUČOVÁNÍ - online i offline

Jste žena po mateřské a potřebujete ZAČÍT MLUVIT ANGLICKY, ale nevíte, za jaký konec to vzít? Má vše dítě ve škole VELKÉ PROBLÉMY S ANGLIČTINOU a potřebuje pomoci? Nabízím jednorázovou konzultace (60 min). V češtině nebo angličtině. Položím vám celou řadu otázek. Společně načrtneme krátkodobý i dlouhodobý plán, navrhnu vám vhodné zdroje i postupy práce. Výstupem konzultace bude metodicky propracovaný plán rozvoje, který bude obsahovat i detailní plán pro prvních pár týdnů.